Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  2
Autori: Subjekti: Tregime Erotike ....

Antar++
**
Postime: 24
Regjistruar: 5-10-2009
Vendndodhja: Americ

Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: Americ

[*] postuar nė 8-10-2009 nė 23:54
Histori e gjat me komshine.


:24::24:Dashuria eshte det, gjithkush mund te zhytet, por ai qe s’di te notoje, mund edhe te mbytet!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 24
Regjistruar: 5-10-2009
Vendndodhja: Americ

Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: Americ

[*] postuar nė 8-10-2009 nė 23:54
Histori e gjat me komshine.


Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. befas gjendemi para shtepise shoku im parkoi makinen dhe une zbrita nga makina qe akoma ndihej ajo zhurma e radiatorit , kur papritmas nga dera tjeter del nje vajze rreth te 25-ve floke te gjata nje fytyre te mprehte esmere e gjate trup elegant na pershendet edhe ne e pershendesim ,i jepte nje audi a4 ngjyre hyri sa hap e mbyll syte u zhduk me nje shpejtesi te madhe ia bej me shenje shokut tim se dicka eshte ne kete mes .
ditet kaluan dhe nuk po e shihja komshien time te preferuar , ishte e premte kishim per te festuar mbarimin e shkolles dhe menduam qe te shkojme ne club , me te thene te drejten dicka po ndieja nejse hyme brenda atmosfere e ngrohte ca njerez qe po kercenin aty ne mes te clubit pas ca birrash sillem verdalle shkeputem nga shoqeria dhe po hidhja nje sy papritmas si ne film kalojne 3 vajza para meje dhe kjo e fundit ishte komshia nuk me vuri re ,mua me ishte fiksuar fytyra e saj prej pofesionisteje , i ndjek pas dhe afrohem tek bari dhe e pershendes : a njihemi bashke e pyes , ajo me kthehet me duket se je komshiu im po i them i ofroj per te pire ishte veshur shume sexy saqe kur e hodha doren time ne shpatulla rreshqiste ne lekuren e saj te bute ngjyre bronxi leshova nje (oh )brenda vehtes pasi nderruam ca muhabete ajo iku me shoqet e saja u ndjeva i penduar .
Nje dite kisha dale ne park dhe po luaja futboll pasi mbarova lojen drejtohem per nga shtepia diku atje tej dalloj nje vajze qe ishte shtrire ne barin e gjelbert qe e ndriconte dielli , i afrohem dhe per cudi komshia e enderrave te mia shfaqet para syve te mi ishte gjoja duke studiuar : a mundem te ulem e pyes po tha ajo me kenaqesi dhe e pyes per jeten e saj me tregon cdo gje me intimitet per jeten e saj shkembyem numrat dhe me tha se nuk duhej ta shqetesoja naten se ajo jetonte me dike tjeter ok i them te them te drejten nuk e mora parasysh qe ajo jetonte me dike tjeter .
nje mengjes me fton ne shtepine e saj per kafe ishte ora 10 paradite isha pak i ndrojtur , i bie ziles dhe hapet dera ajo me fton te hyj brenda mezi po flisja me ofron dicka per te pire kafe ulem ne divanin e saj prej lekure ulet dhe ajo prane meje nje zjarr i vertet me ndizet nga brenda nuk duroja dot dhe i ngjitem siper dhe filloj ta puth ajo po ashtu si e cmendur po vepronte un isha shume i eksituar penici im kishte mare nje force te madhe sa nuk duroja dot doja taja fusja dirkte, por ajo me tha se eshte heret ok i thash, pas pak i thashe qe te me tregontee dhomen e saj te gjumit por ajo refuzoi iu luta dhe ngjitem shkallet nderkaq penici im ishte bere shume i forte i nxehet si zjarr me tregon me dore nga dhoma dhe refuzon qe te hyje brenda atehere e kapi nga mbrapa dhe e hedh drejt e ne krevat ajo u shtri krejt dhe dora ime u fut poshte tek kofshet saj ohhhh un nuk durija dot isha shume i nxehte,i heq minin qe kishte veshur dhe i largoj me gisht tangat qe kishte veshur e kap penicin tim me dore dhe e afron drejt vegines se saa qe digjej nga kenaqesia
Filloj ta pompoj isha shume i eksituar pas pak ndalon dhe nderojme pozicion fillon duke me puthur nga gjoksi dhe ulet poshte tek penici qe ishte lagur me lengun e vegines te saj o zot ndjeja mornica kishte nje stil te te marrit me goje ndryshe nga ato te tjerat e fuste komplet ne goje dhe e levizte gjuhen rreth e perqark penicit kisha pasur edhe raste te tjera por si kete rradhe ishte shume profesionale ishte koha qe te provoja veginen e saj te lengshem qe ishte qullur nga sexi atehere i propozova 69 shtrihem posht edhe ajo me drejton veginen e saj drejt e tek gjuha ime qe e priste me padurim ate qast qe e kisha enderruar prej shume kohesh
Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin tim me nje afsh qe nuk kishte fund. pasi mbaroj erdhi koha qe te iki se edhe ajo kishte ca shoping per te bere , isha shume i lumtur o zot...
Dashuria eshte det, gjithkush mund te zhytet, por ai qe s’di te notoje, mund edhe te mbytet!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 24
Regjistruar: 5-10-2009
Vendndodhja: Americ

Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: Americ

[*] postuar nė 8-10-2009 nė 23:56
Histori e gjat me komshine.


Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. befas gjendemi para shtepise shoku im parkoi makinen dhe une zbrita nga makina qe akoma ndihej ajo zhurma e radiatorit , kur papritmas nga dera tjeter del nje vajze rreth te 25-ve floke te gjata nje fytyre te mprehte esmere e gjate trup elegant na pershendet edhe ne e pershendesim ,i jepte nje audi a4 ngjyre hyri sa hap e mbyll syte u zhduk me nje shpejtesi te madhe ia bej me shenje shokut tim se dicka eshte ne kete mes .
ditet kaluan dhe nuk po e shihja komshien time te preferuar , ishte e premte kishim per te festuar mbarimin e shkolles dhe menduam qe te shkojme ne club , me te thene te drejten dicka po ndieja nejse hyme brenda atmosfere e ngrohte ca njerez qe po kercenin aty ne mes te clubit pas ca birrash sillem verdalle shkeputem nga shoqeria dhe po hidhja nje sy papritmas si ne film kalojne 3 vajza para meje dhe kjo e fundit ishte komshia nuk me vuri re ,mua me ishte fiksuar fytyra e saj prej pofesionisteje , i ndjek pas dhe afrohem tek bari dhe e pershendes : a njihemi bashke e pyes , ajo me kthehet me duket se je komshiu im po i them i ofroj per te pire ishte veshur shume sexy saqe kur e hodha doren time ne shpatulla rreshqiste ne lekuren e saj te bute ngjyre bronxi leshova nje (oh )brenda vehtes pasi nderruam ca muhabete ajo iku me shoqet e saja u ndjeva i penduar .
Nje dite kisha dale ne park dhe po luaja futboll pasi mbarova lojen drejtohem per nga shtepia diku atje tej dalloj nje vajze qe ishte shtrire ne barin e gjelbert qe e ndriconte dielli , i afrohem dhe per cudi komshia e enderrave te mia shfaqet para syve te mi ishte gjoja duke studiuar : a mundem te ulem e pyes po tha ajo me kenaqesi dhe e pyes per jeten e saj me tregon cdo gje me intimitet per jeten e saj shkembyem numrat dhe me tha se nuk duhej ta shqetesoja naten se ajo jetonte me dike tjeter ok i them te them te drejten nuk e mora parasysh qe ajo jetonte me dike tjeter .
nje mengjes me fton ne shtepine e saj per kafe ishte ora 10 paradite isha pak i ndrojtur , i bie ziles dhe hapet dera ajo me fton te hyj brenda mezi po flisja me ofron dicka per te pire kafe ulem ne divanin e saj prej lekure ulet dhe ajo prane meje nje zjarr i vertet me ndizet nga brenda nuk duroja dot dhe i ngjitem siper dhe filloj ta puth ajo po ashtu si e cmendur po vepronte un isha shume i eksituar penici im kishte mare nje force te madhe sa nuk duroja dot doja taja fusja dirkte, por ajo me tha se eshte heret ok i thash, pas pak i thashe qe te me tregontee dhomen e saj te gjumit por ajo refuzoi iu luta dhe ngjitem shkallet nderkaq penici im ishte bere shume i forte i nxehet si zjarr me tregon me dore nga dhoma dhe refuzon qe te hyje brenda atehere e kapi nga mbrapa dhe e hedh drejt e ne krevat ajo u shtri krejt dhe dora ime u fut poshte tek kofshet saj ohhhh un nuk durija dot isha shume i nxehte,i heq minin qe kishte veshur dhe i largoj me gisht tangat qe kishte veshur e kap penicin tim me dore dhe e afron drejt vegines se saa qe digjej nga kenaqesia
Filloj ta pompoj isha shume i eksituar pas pak ndalon dhe nderojme pozicion fillon duke me puthur nga gjoksi dhe ulet poshte tek penici qe ishte lagur me lengun e vegines te saj o zot ndjeja mornica kishte nje stil te te marrit me goje ndryshe nga ato te tjerat e fuste komplet ne goje dhe e levizte gjuhen rreth e perqark penicit kisha pasur edhe raste te tjera por si kete rradhe ishte shume profesionale ishte koha qe te provoja veginen e saj te lengshem qe ishte qullur nga sexi atehere i propozova 69 shtrihem posht edhe ajo me drejton veginen e saj drejt e tek gjuha ime qe e priste me padurim ate qast qe e kisha enderruar prej shume kohesh
Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin tim me nje afsh qe nuk kishte fund. pasi mbaroj erdhi koha qe te iki se edhe ajo kishte ca shoping per te bere , isha shume i lumtur o zot...:24::24:
Dashuria eshte det, gjithkush mund te zhytet, por ai qe s’di te notoje, mund edhe te mbytet!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 818
Regjistruar: 15-11-2009
Vendndodhja: Hapi pak shalet se me shef ku jom :P

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: Varet me:P

[*] postuar nė 23-11-2009 nė 03:47


hajde prralla hajde
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: happy

[*] postuar nė 18-5-2010 nė 23:38
Tregime erotike


xxxx

nje dite vere isha me familjet time de me te te xhaxhit moren nje hyrje me qera ku te qendronin . Isha une dhe goca e xhaxhit me te vegjel . beme 2 dite plazh dhe ne darke e marin babin ne telefon dhe e njoftojne se kishte vdekur je i aferm dhe ikin babi me mamin . Ngela vetem une me gocen e xhaxhit ne shtepi . njs .I percollem dhe u futem brenda duke bere muhabet me pyeti per gocat e shkolles . pastaj filluam te shihnim nje film aksion ne fil kishta ca skena porno . ajo filloi te me pyeste perseri per nje te dashur qe kam pasur tek po i tregoja ajo me pyeti nese kisha shkuar me te i thashe po me pyeti a ishte mire. po i thashe . ndenjem ca dhe ajo tha te nderojme kanal tek po kontrolante tv po nje kanal porno ndali dhe me tha sa mire mu afrua dhe me tha e bejme dhe ne atehere filova ta puthja shume fillova ta puthja nga gjoksi tek barku dhe psataj i hapa pantollonat dhe fillova te zhvishem ajo filloi te me puthte dhe filloi te me hapte xhinset kur pa #@!--)n tim te madh filloi te ma merte ne goje per reth 10 min e qova dhe ja mora llap edhe une pastaj i futa k. ne pid
o qfare lezeti apo ajo nuk ishte shume e mire beme sex per reth nje ore dhe me ne fund derdha ne goje te saj perseri vazhduam duke ma mare ne goje pastaj u futem ne dush dhe aty e qiva perseri o cfare kenaqesie u ulem te fleme dhe gjithe naten duke pare porno e duke bere sex si ne filmin qe po shihnim sot une jam 45 vjec dhe akoma vazhdoj te kem lidhje me te . edhe pse ajo ka 3 femije . eshte shume e mire dhe une kam 2 femije por me ate shkoj ne hotel cdo 3-4 dite kur ajo merr leje te puna eshte akoma shume e bukur me cmend fare
une vazhoj ta "pip" si atehere kur isha 15 vjec .

,•’``’•,•’``’•,…..............…
’•,`’•,*,•’`,•’.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ’•,`’•,*,•’`,•’
♥♥`’•,,•’`“Ø`*•.ø♥ø.•*“Ø*•.ø.•*`’•,,•


"Faleminderit" tė gjithė atyre qė mė kanė goditur me gurė pas shpine,sepse falė kėtyre gurėve ndėrtova kėshtjellėn time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: happy

[*] postuar nė 18-5-2010 nė 23:39


maturante

une si cdo dit dhe ta dite u nisa per ne shkoll kur hya te oborri i shkolles shoku imi i ngusht me afrohet dhe me thot oh si qenke bere sot shuum e bukur une ja kthej flm per komplimentin aj me thot vetem kaq ,dhe filluam te bisedonim ishte ora e pare e mesimit shoku ime me luti qe at dit te rrija me te pasi do i ndihmoja ne detyrat une me te qendrova 4 ore e ai nuk po me pyeste fare per mesime po me thoshte me trego per trupin e nje vajze dhe keshtu me rradh une fillova ti tregoja po pak si me turp dhe ai filloj te mi prek kembet dhe mbaroj mesimi dhe une u nisa per kafe por kjo gje nuk ndodhi pasi ai me hypi ne veturen e tij dhe me tha pse je kaq e bukur trupin e ke shum te mir dhe me puthi dhe me tha puthjet e tua me pelqejn shum ather un fillova dhe e putha 3 hire aj me tha oh te dua me prek si eshte bere ky perpara e ksihte fjalen per #@!--)n une ateher i thash mos un te puth dhe te kam puthur cdoher si shok dhe me coji ne shtepin e gjyshes pasi gjyshja e tij nuk ndodheshte ne shtepi ..me tha me mir te bej nje kafe une me te qeshur dhe me tha une do te bej te lumtur ty sonde une te them te drejten u tremba shum thash oh jo mos te lutem mirepo nuk me degjoi dhe me mori ne krah dhe me futi ne shtepi sa me futin ne shtepi menjeher mi hoqi rrobat dhe me tha oh tash mir se me vdiqe .une u tremba shuum doja te ikja po si te ikja ,,dhe ai mu hodh menjeher dhe filloj te me puth te cicet dhe mi shtrengonte un thoja te lutem mos por nuk me degjonte dhe me pasi dhe ai u zhvesh kur e shikova trupin e tij te bukur me pelqeu shuum dhe filova te liroem dhe duke me puthur i nxorri keto fjale te shohim a je e virgjin tash ne ate cast une menjehr u ngrita dhe fillova te iki po ku te ikja dera e mbyllur dhe nuk kisha cte beja dhe me ne fund u shtriva vet i hoqa dhe breket dhe ai me hypi persiper dhe filloj te ma fus #@!--)n e tij ne fillim sikur me dhimbte pak mirepo pastaj u mesova qfar kenaqesie ishte mu erresuan syt dhe vetem po thoja dhe me te lutem edhe me fort dhe qendruam njeri siper tjetrit 2 ore dhe pastaj une e mora #@!--)n e tij te bukur dhe e futa ne goj cfar kenaqesije ishte aj po me puthte mua dhe pa fuste gjuhen e tij mbrenda ne piēken time ehhh sa mir une e lepija vazhdimishte cfare kenaqesije qe ndenja pastaj u ndalem te dy dhe e shikonim njer tjtrin te shtrir mbi krevat dhe ai e leshoj tv ne nje kanal seksi une sa fillova ta shikoja u nxeha dhe nuk prita te me afrohej po ju afrova vet i thash ma fut ma shpejt ma fut dhe ai duke me prekur me duar neper bark e neper kembe me nxehu me shuum dhe ma fuste gishtin aty mbrenda dhe une e kapa #@!--)n e tij dhe nuk dija ce beja ta fus te bje seks a ta mbaj ne goje dhe filluam perseri te bejm seksi por kete rradh qenruam me gjat 4 ore duke u qij ohhh sa mir qe ishte kur e shikova oren ishte ora ishte 1 e nates dhe thash sonde nuk do shkoj ne shtepi dhe te dy se bashku u futem ne dush duke u puthur kur hym ne dush #@!--) i tij u nxeh aq shuum sa qe kur ma futi ishte me i fort si nje shkop dhe ne dush bem seksi dhe pastaj filluam te lahemi..dhe te dy u shtrim ne krevat qe te flejm po a te zinte gjumi deri ne oret e para te mengjesit nuk kemi flejtur duke u puthur e duke ja lepir #@!--)n e tije te mir....tash e dua shuum dhe i them me munfon

,•’``’•,•’``’•,…..............…
’•,`’•,*,•’`,•’.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ’•,`’•,*,•’`,•’
♥♥`’•,,•’`“Ø`*•.ø♥ø.•*“Ø*•.ø.•*`’•,,•


"Faleminderit" tė gjithė atyre qė mė kanė goditur me gurė pas shpine,sepse falė kėtyre gurėve ndėrtova kėshtjellėn time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: happy

[*] postuar nė 18-5-2010 nė 23:40


besa

une jam besa po tregoj pak a shum per nje dite e cila me la shum pershtypje ne jeten time dhe kenaqesi qe me te vertete sdo ta harroj kurre.Ne nje dite vere ishte shum nxeht une isha e dashuraur ne nje djal ishum dal disa her me pi kaffe po me shum nuk kishte ndodhur mes nesh po qate dite me propzoi te dalim diku me larg me veture te tij.. une mendoja dhe thash jo po rrim qisajde po me ne fund thash ok shkojm ka dush nejse shkum ne nje vend e parkoj veturen e tij dhe um shikoj ne sy dhe filloj te me puthte pa ndal une u hutova po edhe ndijasha shum per te.AI fillou e futi doren ne gjoksi te mi dhe i shtrongente shum e me puthte ngadale ne qafe e masnej ma deshi maicen qe pata vesh edhe mi puthte cicat une u dridhesha disi ai nuk u ndalke masnej ma kapi doren time dhe ma qiti te pantollat e tij ma bojke preke #@!--)n tim ai ma shtini doren tek #@!--) dhe filloi te me ledhatoi masnej u deshum te 2 dhe ai ma lepinte pishin mua oohhh qfare ndjenja kisha masnej une atij #@!--)n ne nje pozit shum fort ai mua une atij.. duke lepire njeri tjetrin gati gjysem ore ai nuk dinte te hiqte gjuhen nga #@!--) im masnej ai me thojke a ta shti #@!--)n loqka jem se u kalla une nuk doja se isha virgjine i thosha sex nuk deshta te bej se e dija qe nuk e kam per seriozisht at djal edhe jemi dal edhe disa her me shum jo tashme ai djali jeton ne gjer, e une ne kos jam fejuar dhe jam e lumtur me te fejumin tim.

,•’``’•,•’``’•,…..............…
’•,`’•,*,•’`,•’.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ’•,`’•,*,•’`,•’
♥♥`’•,,•’`“Ø`*•.ø♥ø.•*“Ø*•.ø.•*`’•,,•


"Faleminderit" tė gjithė atyre qė mė kanė goditur me gurė pas shpine,sepse falė kėtyre gurėve ndėrtova kėshtjellėn time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: happy

[*] postuar nė 18-5-2010 nė 23:40


xxxxxxxxxxxxxxxx

u takova me te dashurin dhe ai cdoher me pyeste se ku deshiroja tes shkoja!
kete here menduam te shkonim me larg qytetit!e ashtu bem!me puthte e puthja dhe me ne fund ishte gjithcka e parezistueshme!cdoher i pata then se nuk nje gje nga un te mos e kerkonte!sme pelqente tia merrja ne goje!ai filloji te ma bente me dije dhe dicka po i pelqente qe un ta provoja ate gje!dashur padashur sdi si me erdhi!skisha perjetuar kurre me pare nje gje te tille!u eksitua tej mase!fillova tia lepij e tia ferkoj me duart e mija derisa sperma e ti u derdh!u lodhem aq shum ate dite dhe po e pyesja valle a ka lodhje me tepoer se kjo qe bem ne!me shihte ne sy dhe me thoshte po ka edhe nje me teper qe ne ende nuk e kishim provuar dhe nuk arritem dot ta provojme sepse sot nuk jemi me bashk!edhe sot kur e kujtoj nuk me besohet cka ka ndodhur mes nesh!ishin caste te paharrueshme qe i falem njeri tjetrit!por zoti pat then qe ne te mos jemi me per tia realizuar kerkesat e te nesermes njeri tjetrit!

,•’``’•,•’``’•,…..............…
’•,`’•,*,•’`,•’.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ’•,`’•,*,•’`,•’
♥♥`’•,,•’`“Ø`*•.ø♥ø.•*“Ø*•.ø.•*`’•,,•


"Faleminderit" tė gjithė atyre qė mė kanė goditur me gurė pas shpine,sepse falė kėtyre gurėve ndėrtova kėshtjellėn time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Durrsaku Forever
****
Postime: 568
Regjistruar: 7-9-2009
Vendndodhja: Durres

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ELEKTRON I LIRE

[*] postuar nė 19-5-2010 nė 00:04


:cool0003:


[Modifiko 19-5-2010 nga Bjondina tr]

Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Durrsaku Forever
****
Postime: 568
Regjistruar: 7-9-2009
Vendndodhja: Durres

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ELEKTRON I LIRE

[*] postuar nė 21-5-2010 nė 21:16


KA MUNDESI TA MBYLLESH SQEPIN DHE TEK TEMAT E MIA TIE NDALOJ TE POSTOSH SE STE MARR LEJE TY UN SE CFAR TEMASH HAP OK KALAMA I BEZDISUR. MOS TE SHIKOJ EDHE NJEHER TE BESH TE TILLA XHESTESH NDRYSHE DO TE TE PERJASHTOJ DHE PER KET NUK ME NDOLON DOT ASNJI IK DHE RRITU CA PASTAJ EJA KOMENTO NE TEMAT EMIA.

[Modifiko 21-5-2010 nga Bjondina tr]

Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: happy

[*] postuar nė 21-5-2010 nė 23:43


:cool0003::cool0003::cool0003:
,•’``’•,•’``’•,…..............…
’•,`’•,*,•’`,•’.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ’•,`’•,*,•’`,•’
♥♥`’•,,•’`“Ø`*•.ø♥ø.•*“Ø*•.ø.•*`’•,,•


"Faleminderit" tė gjithė atyre qė mė kanė goditur me gurė pas shpine,sepse falė kėtyre gurėve ndėrtova kėshtjellėn time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 21-5-2010 nė 23:49


sa vjec je?Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->
AdministratorYlli Forumit
Yll fare
Temat u Bashkuan
21-5-2010 nė 23:57

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: happy

[*] postuar nė 21-5-2010 nė 23:58


:)
,•’``’•,•’``’•,…..............…
’•,`’•,*,•’`,•’.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ’•,`’•,*,•’`,•’
♥♥`’•,,•’`“Ø`*•.ø♥ø.•*“Ø*•.ø.•*`’•,,•


"Faleminderit" tė gjithė atyre qė mė kanė goditur me gurė pas shpine,sepse falė kėtyre gurėve ndėrtova kėshtjellėn time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 24-5-2010 nė 02:46
Kur qiva nje goc shqiptare per hert te par...


prsh ju lexues tedashur,po ju trg historine time,jam 25vj,njoha nje vajze shume simpatike 25 vj,me trup te bukur sy jeshile i shkelqenin si dy margaritare,me nej fytyre engejllore buzet e vogla te kuqe te fryra,trup te gjate e holle me nje qafe si gazele,me cicat e medha si dardha.e quaja diell im ,e shtonte jeten kur e shikoja,ishte nej dite e bukur vere,vendosem te iknim ne plaxh ne durres,vendosemi ne nje hotel buzedetit,per 1 muaj gati.cdo dite ne plaxh te dy si dy delfina laheshim ne dallget e bukura qe vinin furishem goditeshin me trupat tane,trupi i saje behe edhe me i bukur nga dallget me merrja ne krahe perkedhelja fytyren e bukur te lagur floket e saje,e puthja pa pushim,kapeshim per dore iknim me vrap buzedetit,deri ne perendimin e diellit rrinim te dy shtrire ne reren e lagur,cdo dite sihte super me te,por dita e para ka qene kur berem dashuri naten e pare,ishim te dy ne nje kafene aty buze detit,ajo ishte veshur me nej fustan te holle roz vere me nje kapele e bardhe e madhe gjoksin gjysem jashte,me kembet e bukura me sandale,kur ecte veshtroja bythka e bukura si leviznim me hiqte trurin fare vetem si ecte lere tj,,si pijme nga nje pije freskuese ecim anes detit ne mbremje dore per dore,ndalojojme heqim kepucet ajo merr ne dore sandalet dhe ecim te dy perkrah njeri tj,gjurmet vizatonim ne reren e lagur,degjonim zhurmen e qytetit,i thme te ndalojme te dy diku,ajo pohon me koke,ulemi aty nen nje peme ,une e marr ne preherin tim,e perkedhel me duart e mia ajo hap kembet rreth kembeve te mia me shtrengon forte ne perqafim,une duart vendos ne bel,e shtrengoj drejte meje fillojme puthemi forte embel gjate pa pushim,s duroj dote me #@!--)ri im u be dru tani,me nej dore filloj prek nen fustanin e saje e ngreh larte e fut doren nen tangat e saja me gishtat e mij prek #@!--)n e nxehte te saje qe po cmendej nga casti en cast,,edhe une ndihesha keq,ajo me kafshonte ne buze qafe me fliste fjale te embla,,duart e mia shkojne ne gjoksin e saje shkopsit ngadale deri shof dy gjokse te fryra te bardha me kokat e medha,afroj buzet lepij anet e tyre pastaj thith ne goje gjithe ato kokrat e forta te gjoksit qe sa vinin dhe fryheshn,ajo kafshonte buzen me nje dore afron tek #@!--)ri im i fryre ne maximum,heq ngadale zinxhirrin e pantallonave,dhe e nxjerr #@!--)n jashte,fillon nderron pozicjon me afron vithet tek goja ime kurse ajo fillon lepin #@!--)rin e ngritur ke,bythet e bukura tek goja ime,filloj prek vithet e saje me prek forte godas aty shtrengoja,ajo me gjuhe e merr si asnje femer tjeter deri ne rreze gjith #@!--)rin brenda ne goje,une besoj se po vdes nga casti ne cast,ndjej si me rreh zemra forte shtrengoj gjoksin e saje,eshte shume e mire ne sex oral dukej se nuk e kish per hete te pare e merr thelle e lepin ne koken e #@!--)rit te forte ,une derdhem ne gojne e saje te bukur,nuk po mundme me,duket se i plq shija e spermes sime e bardhe dhe e trashe,me lepinte spermen te gjithe dhe lepinte buzet eger si per inatin tim,lepinte dhe topat e fryre shume,,u cova ne kemeb une e ve ate poshte i hap kemebt shume dhe filloj me gjuhe lepij kofshet e saja te lagura,dhe afer #@!--)t te rrojtur fare,e lepij ne cdo cm gjate me plq aroma e #@!--)t te saje kish nje pidh te bute te nxehte mrekullia vete,me dy gishtat e mij te mezit i fut ne pidh thelle dhe tunde eger ajo me prek kokne me shtrengon kokne time drejte gjoksit te saje bertiste forte me thoshte te lutem me qij se nuk mundem me fute #@!--)rin te madhd te lutem zemer me qij forteeeee,une lepija me gjueh eger ne klitorin e saje tani me te fryre e te nxehete,lepija dhe kafshoja,me gishtat teundja edhe methelle ne #@!--)n e saje te kallur per #@!--)rin tim te madh 24 cm dhe me damare te fryre,me thonte se isha i pari mashkull ne jeten e saje qe e lepiva #@!--)n aq embel,therriste forte me caj #@!--)n e vogel po vdes per #@!--)rin tende shpirt,afroj #@!--)rin tim depertoj lehte se nuk e kishte per heren e pare,e fut te gjtihe dhe penetroj me forte dhe shpejte,behemi te dy ne trup uje nga djerstet ndjej duart e saje kur perkedhelte testikujt e mi qe tundeshin mbi anusin e saje me nje gisht me plq te perkedhelja ne anus,ishte e virgjer aty dukej si me shtrengonte gishtin anusi i nxehte,e kthej nga ana tj lopshi edhe aty e fut #@!--)rin me shume se kurre me forte me eger ajo bertiste me qij forte me shkyej #@!--)n je heroj im te lutem me derdh ne goje speremen,aty e heq menejhre #@!--)rin jashte dhe ja derdh ne goje dhe mbi gjokste e saja,,ashtu qendrojme per pak min deri sa merr fryme mire ,pastaj e shtrij serish psohte me kembet e hapura ,,filloj e lepij prap ne vagine dhe nejhresh ne anus,ishte shume e paster ne trup.me gishtin tregues prek klitorin me gjuhen time lepij thelle ne #@!--)n e saje te nxehte,,ajo arriti ne orgazem castin kur preka me bukur se kurre klitorin pajs se si trupi i saje u drodh forte dhe bertiti me shume se kurre,,une nuk pushoja edhe me shume futja gishtat e mi ne pishin e saje,fiskimi im ishte ta beja ne bythen e vogel.e kisha berem e tj femra por jo deri ne funde,ashtu si ishte akoma i ngriturr #@!--)ri i forte si kryk topi e afroj tek anusi i virgjer,e afroj kokne e #@!--)rit lehte ne fillim deri sa hyn pak koka,ajo bertiste nga kenaqesia,por edhe vete e donte aty me gishtat e saje 3 gishtat e saje i futi ne pidh deri ne rrenje,,me tj dore perkedhelte gjokset e saja te fryra shume,une e kafshoja ne qafe dhe ngadale penetroja ne bythen e vrgjer,ngadale e fut krejet forte ajo beritii mendova se vdiq.ahhhhhhh ndjej dhembje tha vec,dhe per disa sec mbetej si pa fryme renkonte keq,,aty u nxehem te dy filloj penetreoj eger,bytha e saje me shtrengonte #@!--)rin forte,kjo me plq shume kap forte vithet e saja dhe tundja godisja forte bertiste eger me kafshonte gishtat e mij i merte ne goje i lepinte sikur te ishte nje tj #@!--)r,,ashtu me min u derdha brenda saje sperma ime depertoj thelle ne bythen qe tani nuk ishte me e virgjer,,me gishtat e mij perkedhelja ne klitorin e saje,asht urash mbi truppin e saje merrte keq fryme me shtrengoj forte drejte saje,dhe tha se ishte sexi me i bukur ne jeten e saje,nuk mbaroj me kaq ikem me tutje ne disa tavolina te braktisura te nej lokali ku nuk kish njeri ,,e shtrij siper tyre me kembet e hapura filloj ta lepija ne gjith trupin gjokset kembet barkun #@!--)n e lagur etj,,filloj ta qija edhe aty me ore,ne pidh e bythe e masakrova fare ajo e donte kete vete,me therriste me qij forte me shakterro bythen ,,me caj #@!--)n eshte vetem i joti,me beri sex oral me min te tera,ishte vertet e mrekullueshme ne sex,asnje femer si ajo nuk qiva aq bukur si ne filma,por ce do qe sot nuk jetojme te dy,jemi ne dy kontinete te ndryshem,,kam vetem kujtime te bukura me ate person,dhe dy fotografi,nje ne plaxh dhe tj nudo te dy ne dhomen e hotelit,keto do i mbaj sa te kem fryme,se ishte e para dhe e fundit femer qe me ka prekur thelle ne zemer,,,klodjana nuk edi nqs e lexon historine time,porn nqs nje dite ndodh kjo,,,besoj se do e kuptosh se kush e ka shkruar,,per ju te rinje kam nje thirrje,dashuroni gjithmone kaloni castet me te bukura sex dhe jete,,,sepse nej dite trupat tane do i hane krimbat,,dhe do flejme me shekuj te tere pa dashuri.jetojeni jeten ashtu si do zemra juaj,,sot jam i vetem,dhe ndjej shume mungesen e saje,flm ju uroj fat,iliri shpirt i vetmuar.
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 24-5-2010 nė 02:49
VAJZA E RRUGICES...


As qė e kisha menduar se mund tė shkoja ndonjė ditė.Madje as nuk e dija se ku ndodheshin.Tek po shėtisnim nė qėndėr tė Athinės sė madhe e tė zhurmshme,me synimin e vetėm pėr tė blerė ndonjė ushqim tė lirė pėr tė kaluar javėn,shoku im i dhomės, mė grishi pėr andej.Dhe nuk e kuptova as vetė se si e ndoqa pa e kundėrshtuar.Nuk kishim veēse disa muaj qė punonim nė atė qytet,dhe ende nuk i dinim misteret qė fshihte.Kėrshėria na shtynte qė tė mėsonim diēka.E,pra,mė parė se tė pranoja propozimin e shokut tim,ne kishim kaluar njė orė nė njė prej kinemave dritėkuqe qė gjenden gjithandej nė metropolet e mėdha.Shkuarja nė atė sallė tė errėt,ku pėrziheshin loj lloj erėrash tė pėshtira,pėr ne shqiptarėt me mundėsi tė pakėta dėfrimi,ishte fatale.Po tė shkoje atje,vetėm njė impotent mund t’i shpetonte tundimit joshės pėr tė kaluar nga ajo rrugicė,tė cilėn shoku im m’a propozoi,dhe unė nuk bėra as mė tė voglin kundėrshtim ,siē do tė kisha bėrė ndoshta,njė ditė mė parė''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 40
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 1-5-2011 nė 18:07


Cituar: Postimi origjinal nga JaNi  
sa vjec je?thone qe femresss nuk duhet ta pyesesh per vitet mer Jani ... hehhehe , ajo eshte egatshme per kundersulm ne qdo kojh
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6876
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 1-5-2011 nė 20:50


e dija Janin serioz po paska plas tregimet erotike
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 40
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 1-5-2011 nė 20:54


jo po Jani nuk eshte mashkull sipas matematikes tende .... :happy0195 , madje kot s'thone gaca e mbuluar ti djeg duart ...:happy0195Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Robi Dashuris
********


Foto


Postime: 3022
Regjistruar: 23-8-2009

Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 2-5-2011 nė 11:06


ej, me ju treguar, se cfar me ka ndodhur mua do gezoheni, do qeshni, do qani.

por besoj nuk tregohen gjerat personale, ne forum sepse futen njerz qe kan dhe familje !
sepse dihet se jemi te rritur, dhe kemi kaluar gjera te ndryshme te gjith, pak apo shume, ne nje rruge jemi futur !

mendimi im nuk esht mire ! ju kerkoj ndjes ne qfs jam gabim !


Nuk ta premtoj dashurin por ta dhuroj
Nuk te them te dua por te dashuroj
Kur te them te dua nga vendi lekundem
Sepse te dua me shum se sa mundem.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6876
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 2-5-2011 nė 13:29


Cituar: Postimi origjinal nga limi  
jo po Jani nuk eshte mashkull sipas matematikes tende .... :happy0195 , madje kot s'thone gaca e mbuluar ti djeg duart ...:happy0195

o limi mer jahu smendova se nuk eshte burr ta theva koken mer jahu:cekan
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
Super AdministratorJaNi
Webmaster
Tema u Shkurtua
2-5-2011 nė 19:06

Antar++
**


Foto


Postime: 3
Regjistruar: 13-1-2005

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 9-4-2012 nė 00:05


ishte nje nate e nxehte gushti dhe me shoqerine ishim ne dr tek alfa ku kendonte gena. pime, kercyem dhe na ofrohet nje shishe nga nje grup meshkujsh, goxha simpatike. e pranuam dhe filluam te flirtonim me to. i ftojme ne tavolinen tone per te pire, pijme te gjthe, kercejme, filluam te prekeshim poshte kofsheve. un isha veshur me nje minifund te shkurter fare dhe nje kanatjere ekstravagante, gishtat e tij qe ferkonin #@!--)n tim me eksituan shm dhe ia bej me shenje dhe dal jashte. shkojme te mak e tij dhe si te cmendur fillojme te puthemi qe jashte, te prekemi, te kafshohemi, ai filloi te me lepinte gjoksin e te me fuste duart ne pidh, un po kenaqesha shume. shkojme tek mak e tij dhe duke u lepire me nj-tj zhvishemi, i ulem siper dhe fillojme te qihemi fort...un renkoja dhe iu rrotulloja siper #@!--)t te tij dhe i thoja ta henksha #@!--)n, ai me kapte ne bel dhe me shtynte poshte qe te futej #@!--) sa me thelle.u qime rreth 15min, vishemi dhe po shkonim brenda kur shikojme tav tone qe po dilnin. ato kishin nje apartament ne golem dhe nisemi per atje. ishim 3vajza dhe ato 5meshkuj. nisemi me dy mak, nderkoh ferkimet dhe puthjet vazhdonin sa tek nj e tek tj. futemi tek apart i tyre dhe te gjithe ne guzhine filluam te qihemi me nj tj, beme orgji,njera nga shoqet kur ai ishte lart meje duke me qire, erdhi e me lepinte gjoksin e une nga eksitimi i fusja gishtin tim ne pidh, pastaj ajo filloi te me puthte, ndryshuam pozicion, un ia merrja ne goje asaj #@!--)n dhe njeri nga kto me qinte ne bythe..ohhh vazhduam gjthe naten qirjen me te gjthe, ishte tmerresisht ekstazzzzz.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  2

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11